KONST / Litografier / Färglitografi 11922236
nr 1192 2236
Bengt Lindström
(1925-2008), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 15/333. Motivet: 95x60 cm
Bengt Lindström, född 1925, död 2008, svensk målare och tecknare.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 2 juli 2018
kl 20:12:15
2/7 14:18:33
1.000 kr
2/7 20:02:54
Bengt Lindström
Läs mer om Bengt Lindström